Zarządzanie jakością

W trosce o reputację firmy i bezpieczeństwo naszych klientów, w Biogenedzie wymagamy najwyższej dbałości o jakość produktów i kontrolujemy spełnianie standardów na każdym etapie procesu wytwarzania.

 

Produkcja w Biogenedzie spełnia farmaceutyczny standard norm GMP (Good Manufakturing Practice – Dobra Praktyka Wytwarzania). GMP to ścisły nadzór i odpowiedzialność na każdym etapie procesu technologicznego, od zaopatrzenia w surowce, poprzez magazynowanie, produkcję, pakowanie, znakowanie, aż do składowania i dystrybucję do aptek. Gwarantuje to konsumentom komfort i pewność co do najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa wytworzonego produktu. Spełniania takich samych wysokich wymogów jakościowych oczekujemy od naszych dostawców.

 

Dział Kontroli Jakości jest odpowiedzialny za badanie wszystkich surowców, opakowań i produktów na zgodność ze specyfikacjami zarówno pod względem fizyko-chemicznym jak i mikrobiologicznym. Zapewnia to powtarzalność produkcji z serii na serię. Ponadto wszystkie nasze wyroby są archiwizowane. Możemy dzięki temu sprawdzić w każdej chwili co się dzieje z produktem. Prowadzony jest również ciągły proces badań stabilności. W oparciu o nie dokonywana jest weryfikacja wyprodukowanych serii w całym okresie ważności preparatu.