Przedmiot działalności

Jesteśmy polską firmą farmaceutyczną, z ponad 65-letnią praktyką na rynku farmaceutycznym, którą wyróżnia holistyczne podejście do człowieka, jego zdrowia i urody. Troszczymy się zarówno o kondycję i wygląd zewnętrzny ludzkiej skóry, ale też o dobre samopoczucie pacjentów, którego podstawą jest zdrowie całego organizmu.. Wieloletnie doświadczenie w farmacji i dermatologii, codzienny kontakt z lekarzami i farmaceutami, gromadzenie wiedzy o nowych schorzeniach oraz prowadzenie prac badawczo – rozwojowych nad skutecznymi preparatami do leczenia, ochrony i pielęgnacji różnych typów skóry, pozwoliło nam stać się ekspertami w zakresie rozwiązywania problemów tego największego organu ludzkiego ciała.

 

Podążając za stale zmieniającymi się potrzebami pacjentów, opracowujemy, produkujemy i dystrybuujemy innowacyjne, bogate w składy, bezpieczne i skuteczne dermokosmetyki pod marką Dermedic.

 

Z roku na rok dynamicznie rozwijamy sprzedaż krajową i eksportową, kierując swoją ofertę na rynki całego świata. Nasze produkty zdobywają nagrody konsumenckie i branżowe.

 

Siłą firmy i jej najwyższą wartością są nasi pracownicy. Na sukces firmy pracuje zespół wykwalifikowanych i ambitnych specjalistów z różnych dziedzin.